Nákup u nás je naozaj jednoduchý a pohodlný. Ponúkame vám celú škálu možností platby za váš tovar. Od klasických možností ako dobierka alebo platba kartou online môžete u nás platiť aj zrýchleným (okamžitým) prevodom cez Internet banking alebo kartou pri prevzatí od kuriéra.

Platba pri prevzatí (dobierka)

Stále jeden z najčastejších spôsobov platby na Slovensku. Za vašu objednávku zaplatíte v hotovosti pri prevzatí od dopravcu. Pri doprave UPS kuriérom máte možnosť zaplatiť pri prevzatí aj kartou. Za dobierku účtujeme poplatok 1€ a je možná iba pre zákazníkov zo Slovenska.

Platba platobnou kartou

Ide o najrozšírenejší spôsob platby na celom svete, preto je vhodná aj pre zákazníkov z Českej republiky. Platiť u nás môžete kreditnými a debetnými kartami VISA, VISA Electron*, MasterCard, Maestro a UnionPay. Po potvrdení objednávky u nás budete presmerovaný na zabezpečenú stránku banky, kde jednoducho zadáte údaje o Vašej platobnej karte. Zadávanie týchto informácií prebieha na zabezpečenej stránke spoločnosti Trustpay, my sa k žiadnym údajom o Vašej karte nedostaneme.

* Upozornenie: kartami VISA Electron je možné platiť cez internet iba v prípade, že na zadnej strane obsahujú tzv. CV kód (3-miestne číslo). Nie všetky banky takéto karty VISA Electron vydávajú.

Platba okamžitým bankovým prevodom

Najpohodlnejší spôsob platby za vašu objednávku. Prevod peňazí prebehne okamžite (do pár minút), bez akejkoľvek vašej manipulácie s peniazmi. Navyše ušetrite na poštovnom a poplatkoch za dobierku. Nižšie uvádzame zoznam podporovaných bánk, s ktorými spolupracujeme a ktoré poskytujú okamžité bankové prevody. Po potvrdení objednávky u nás budete presmerovaný priamo na stránku banky, kde len jednoducho zadáte Vaše prihlasovacie údaje do internet bankingu. Všetky ostatné údaje, ako suma, variabilný a konštantný symbol, ako aj číslo nášho účtu, budú vyplnené automaticky. Aj Vy aj my teda máme istotu, že z Vášho účtu bude zaplatené presne toľko, koľko je potrebné. Ak máte účet v banke, ktorá nepodporuje okamžité prevody, po presmerovaní na platobnú bránu iba vyberiete možnosť "Iná banka" (Other bank) a za objednávku zaplatíte manuálne cez Váš internet banking.

V žiadnom prípade sa nedostaneme k Vašim prihlasovacím údajom k účtu či údajom o Vašej karte, tie vypĺňate vždy až na zabezpečenej stránke príslušnej banky.