Materiál: 100 % bavlna (150 g/m²)
Produkt: Tričko dámske
Vernostné body: 74
Dostupnosť: Skladom
14,95€ 19,95€

Dostupné možnosti

Orientačné časy doručenia

Slovenská pošta: utorok (28.05.2019)

Kuriér UPS: utorok (28.05.2019)

Uvedené časy sú informatívne, vychádzajú z predpokladaných dodacích lehôt prepravných firiem.

Veľkosť
Výška (A)  Šírka (C) Rukáv (H)
S 61 42 10
M 63 46 11
L 65 50 12
XL 67 55 13


Vieme ako to chodí. Prechádzate sa len tak po meste a zrazu si všimnete niečo podozrivé. Každý chlap, ktorý okolo vás prešiel sa za vami ešte 2 krát otočil. Dokonca na vás zízajú aj ľudia na druhej strane cesty! Začnete nenápadne kontrolovať, či ste sa v práci neoliali kávou, alebo či váš dnešný výstrih náhodou neprezrádza veľa. 5 minút na seba pozeráte, otáčate sa rýchlejšie ako koleso šťastia vo vašej obľúbenej TV relácií, ale nič podozrivé na sebe nevidíte. POČKAŤ! Veď všetci tí ľudia zízajú na moju bombovú letnú postavu! Po tom, ako sa za vami otočil aj váš sused, ktorý stojí v rade na kebab, vám to už začína byť nepríjemné. Rozmýšľate dokonca, či máte so sebou nosiť kaser, len tak, pre istotu. Aj keď nemáme bombovú postavu, vieme ako sa cítite! 100% bavlnené tričko vďaka silikónovej úprave spraví vašu postavu dokonalou, no okoloidúci hneď pochopia, že majú od vás dať ruky preč! 

A keď, rovnako ako my, bombovú postavu nemáte, tričko vám dodá potrebné sebavedomie a určite zaujme nejedného okoloidúceho. Len pozor nech to nie je váš sused, dôchodca.

UPOZORNENIE! Toto tričko môže pôsobiť odpudivo. Ak náhodou prejde okolo ten pravý a vy si hneď padnete do oka, chalan môže byť z vášho trička v rozpakoch. V takom prípade treba hneď zakročiť a strhnúť tričko dole. Odporúča 10 mužov z 10!

Ľuďom sa tiež páči