1. Kvalitná potlač                                                                                      Všetky naše tričká tlačíme sieťotlačou, čo je najkvalitnejšia a najtrvácnejšia metóda tlače. Všetky tričká sú zo 100% bavlny s výnimočným vzhľadom vďaka finálnej silikónovej úprave. Silikónové zmäkčovadlo zaisťuje splývavosť a mäkkosť na dotyk.
2. Špeciálne balenieVieme, že radosť pri rozbaľovaní balíka je dôležitá. Dávame si preto záležať, ako každé jedno tričko balíme. U nás sa vám nestane, že dostanete tričko v pokrčenej papierovej obálke. Máme vymyslené vlastné spôsoby balenia, ktoré len tak po rozbalení nevyhodíte.
3. Doprava zadarmo
Poznáte niekoho, kto platí poštovné s radosťou? My teda nie. Preto sme sa rozhodli, že všetky objednávky s cenou vyššou ako 30€ doručíme zadarmo. Doba doručenia sa pri tom nemení.
4. Garancia spokojnostiTovar vám z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje? Na vrátenie tovaru máte 90 dní od zakúpenia. My sa vás nebudeme pýtať na dôvod vrátenia. Stačí, že je tričko nenosené, nepoškodené a nevyprané.
5. Darček zadarmo
Hlavným pravidlom Krásnych Citátov je spraviť zákazníkovi radosť a potešiť ho. Snažíme sa o to už pri nákupe, počas rozbaľovania balíka a taktiež aj ďalšie roky počas nosenia trička. Preto ku každej objednávke pridávame darček. Aký? Nechajte sa prekvapiť!
6. Odosielame ihneď
Ste netrpezlivý a neznášate čakať tak ako my? Úplne vám rozumieme! Preto sa snažíme všetky objednávky prijaté do 12:00 zabaliť a odoslať ešte v ten istý deň. Vy sa tak z objednaného tovaru budete môcť tešiť už na druhý deň.
7. Vlastný sklad
Nie sme jeden z tých eshopov, ktoré prijatú objednávku prepošlú dodávateľovi, ktorý následne tričko vytlačí. Všetky produkty, ktoré ponúkame a ste schopný zakúpiť, máme u nás fyzicky na sklade! Preto vám dokážeme tovar doručiť na druhý deň od zakúpenia.
8. Unikátne dizajny
Všetky dizajny tričiek, ktoré ponúkame, sme si vytvorili sami tak, ako sa páčia nám a naším zákazníkom. Tričká máme vystavené iba na tomto eshope, preto ich viete zakúpiť iba u nás a nikde inde. Preto nehrozí, že vaša kolegyňa kúpi rovnaké tričko v sekáči.